Z a p y t a j o t e r m i n

FAQ – wynajęcie fotobudkiCzy fotobudka dojedzie w dowolne miejsce w Polsce?

Tak, dowieziemy naszą fotobudkę w dowolne miejsce na terenie całego kraju. Dojazd w obrębie Radomska, Częstochowy jest w cenie pakietu. Jeżeli odległość miejsca imprezy od Radomska przekracza 40 km  do ceny wybranego pakietu naliczamy opłatę na paliwo w wysokości 0,8zł/km.

Czy w czas wynajęcia wliczone jest rozstawienie fotobudki?

Nie. Kupując wybrany pakiet otrzymują Państwo pełen czas podany w cenniku. Z naszą fotobudką przyjeżdżamy godzinę przed rozpoczęciem korzystania z budki fotograficznej. Przygotowujemy wszystko na określoną godzinę, aby Państwo mogli zająć się gośćmi.

Jakie techniczne wymagania należy spełnić, aby zamówić fotobudkę?

Do rozstawienia fotobudki potrzebuejmy powierzchni około 3mx3x i na 2m wysokości. Konieczny jest dostęp do źródła prądu oraz temperatura powyżej 10 stopni. W przypadku imprez plenerowych dodatkowo potrzebne jest zadaszenie.

Czy jest możliwość na zdjęciu umieszczenia własnego napisu, daty, logo firmy, nazwy eventu?

Tak, wszystkie szczegóły omawiamy indywidualnie. Sposób rozłożenia, wielkość wydruków itp.

Czy można robić czarno-białe zdjęcia?

Tak, nasza fotobudka oferuje robienie zdjęć zarówno kolorowych jak i czarnobiałych.

Jak działa fotobudka?

Wystarczy wcisnąć “Start” na ekranie dotykowym i zacząć zabawę. Wszystkie informacje wyświetlane są na ekranie. Do Państwa dyspozycji cały czas jest asystent.

Dlaczego muszę rezerwować fotobudkę?

Rezerwując fotobudkę z wyprzedzeniem mają Państwo pewność, że przyjedziemy w wybranym terminie o określonej godzinie. To gwarancja dla Państwa że data zostanie zarezerwowana wyłącznie dla Państwa.

Jak zarezerwować fotobudkę?

W celu rezerwacji fotobudki należy zgłosić się przez formularz kontaktowy, adres email lub telefon podany na naszej stronie internetowej. Następnym krokiem będzie omówienie szczegółów oraz podpisanie umowy. Po podpisaniu umowy wymagane jest wpłacenie zaliczki w wysokości 30% wynagrodzenia.

 

Skontaktuj się z nami


Napisz na nasz adres email kontakt@fotobu.pl lub wypełnij poniższy formularz.
    Zadzwoń Zapytaj o termin