Z a p y t a j o t e r m i n

Szukasz fotobudki na impreze firmową?

Zaufali nam: Fotobudka na event Fotobudka na event Fotobudka na event Fotobudka na event Fotobudka na event Fotobudka na event Fotobudka na event

Fotobudka na eventy

Wynajem fotobudki na imprezę firmową czy organizowany event to doskonały sposób na zintegrowanie gości. Uczestnicy szybko i w przyjaznej atmosferze nawiążą kontakt i zaczną wspólną spontaniczną zabawę, która pobudzi w nich kreatywność.

O wiele łatwiej poznawać ludzi w wesołych okolicznościach.

Czym jest fotobudka?Fotobudka jest doskonałym narzędziem marketingowym. Na każdym wydruku, możemy umieścić logo Twojej firmy. Uczestnicy na pewno zapamiętają kto był jej organizatorem a pamiątka w postaci super zdjęcia zostanie na zawsze. Ty decydujesz o napisach i grafice, które projektujemy specjalnie na Twoje wydarzenie.
Z naszą fotobudką gwarantujemy udaną zabawę!

Wynajem fotobudkiWynajem fotobudki jest prosty, można ją zamówić na mniejsze i większe eventy czy imprezy firmowe, ponieważ dostępne są różne pakiety dostosowane do potrzeb.
Liczba zdjęć jest zawsze nieograniczona, wybiera się jedynie czas korzystania z atrakcji. Fotobudka to rozwiązanie na miarę naszych czasów - integruje, bawi, śmieszy i zachęca do radości. Pozostawia doskonałą pamiątkę w postaci spontanicznych i pomysłowych zdjęć. Najlepiej zapamiętuje się chwile radosne, a budka fotograficzna właśnie taką atmosferę pozwala utrzymać.

Zobacz cennik

Dlaczego warto wynająć fotobudkę?Fotobudka - unikalne zdjęcia
Unikalna szansa wykonania pamiątkowych zdjęć.
Fotobudka - Świetna atrakcja na imprezy
Świetna atrakcja na imprezy firmowe, eventy.
Fotobudka - nielimitowana liczba zdjęć
Nielimitowana liczba zdjęć dostępnych od ręki.
Fotobudka - gadżety, stroje, fanty
Dostępne śmieszne gadżety, fanty, stroje.
Fotobudka - narzędzie integracyjne
Doskonałe narzędzie integracyjne.
Fotobudka - narzędzie marketingowe
Nowoczesne narzędzie marketingowe.

Dokąd dojeżdza nasza fotobudka?

Wraz z naszą fotobudką obsługujemy województwa: łodzkie, wielkopolskie, mazowieckie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, świętokrzyskie ale z miłą chęcią odwiedzimy inne części Polski.
Obsługiwane miasta i okolice: Łódź, Kielce, Sieradz, Kępno, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Śląsk, Kłobuck, Wieluń, Myszków, Włoszczowa, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Końskie

Zapytaj o termin
Fotobudka na wesele - fotobu.pl

Opinie o nas

Zapraszamy do kontaktu

fotobu.pl - logo
* Pole obowiązkowe


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

    Zadzwoń Zapytaj o termin