Z a p y t a j o t e r m i n

Wynajem fotobudki w Częstochowie

Bezpłatnie
Bez zobowiązań
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Fotobudka - CzęstochowaOrganizujesz imprezę w Częstochowie i nie wiesz jak zaskoczyć swoich gości? Jesteś we właściwym miejscu! Oferujemy wynajem fotobudki na wesele, osiemnastkę, urodziny, eventy w Częstochowie i okolicach.

Fotobudka to profesjonalny automat, który samodzielnie robi zdjęcia. Pozwala uchwycić wyjątkowe momenty z Twojej imprezy. Gwawrantuje świetną zabawę dla Ciebie i Twoich gości!

Nasza fotobudka jest banalnie prosta w obsłudze. Wystarczy nacisnąć start na ekranie dotykowym i rozpocząć szaloną zabawę. Fotobudka robi serię zdjęć, które od razu są drukowane na dwóch paskach o wymiarach 15x5. Tak wydrukowane paski można wkleić do Księgi Gości z własną senstencją :D Taki album będzie wspaniałą pamiątką dla organizatorów imprezy w Częstochowie lub okolicach!

Wynajmując fotobudkę w zestawie otrzymujesz masę śmiesznych, dziwnych i zaskakujących gadżetów, które rozbawią każdego. Sparwi to, iż Twoje wesele, urodziny czy impreza firmowa będą jeszcze lepsze.

Już teraz wynajmij fotobudkę. Przyjedziemy zapewnić niezapomnianą przygodę Twoim gościom. Działamy nie tylko na terenie Częstochowy! Dojedziemy wszędzie.

Dojazd na terenie Częstochowy i okolic GRATIS

Cennik fotobudki
fotobudka częstochowa

Opinie o nas

FotoBu w akcji!

Fotobudka na wesele - fotobu.pl
Fotobudka na wesele - fotobu.pl
Fotobudka na eventy- fotobu.pl
Fotobudka na eventy- fotobu.pl
Fotobudka na wesele - fotobu.pl
Fotobudka na wesele - fotobu.pl
Fotobudka album do wklejania zdjęć - fotobu.pl

Sprawdź, czy Twój termin jest dostępny!

Prześlij datę, miejscę oraz Twój adres email a błyskawicznie
dowiesz się czy fotobudka Częstochowa jest dostępna!
Zapraszamy do kontaktu

Fotobudka Częstochowa - fotobu.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Zadzwoń Zapytaj o termin