Z a p y t a j o t e r m i n

Albumy handmade – pracowite rękodzieła i pamiątka z wesela!

Na wesela proponujemy własnoręcznie starannie wykonane albumy, w których zdjęcia z fotobudki stanowią niezapomnianą pamiątkę. Albumy wykonywane są w techniką handmade. Jak powstała ta technika? Kiedyś zapewne wykonane ręcznie przedmioty kojarzyły się najczęściej ze sztuką ludową. Nic bardziej mylnego. W Polsce jest ogromna grupa prawdziwych artystów, posiadających głowę pełną ciekawych pomysłów. Najczęściej są nimi osoby o wygórowanych wymaganiach dla których albumy dostępne w sprzedaży nie spełniają wymagań. W sumie to dobrze, że tacy klienci istnieją, ponieważ powoduje to że branża cały czas się rozwija.

Przyszła para młoda coraz częściej sięga po albumy wykonane ręcznie, niż te dostępne w sklepach. Zszywane z tasiemek, kawałek po kawałku, ozdabiane przeistaczają się w prawdziwe cuda. Walory te dostrzegane są coraz częściej przez kupujących.  Albumy handmade wyróżniają się przede wszystkim ich jakością. Z wysoką jakością idą oryginalne projekty, na których wykonanie należy poświęcić wiele godzin. Tworząc wyjątkowy wzór często zdarza się, że wielokrotnie album robiony jest od samego początku. Wszystko to, aby otrzymany nowy projekt był wyjątkowy i przyciągający uwagę klienta. Albumy wykonywane techniką handmade, własnoręcznie ozdabiane to proces bardzo żmudnej pracy.

Na weselu albumy pełnią rolę księgi gości, w której wklejane są zabawne zdjęcia z fotobudki. Fotobudka drukuje zdjęcia w dwóch kopiach (5x15cm), jedną kopię  goście wkleją na pamiątkę dla młodej pary do księgi gości. Przy wklejonym zdjęciu najczęściej umieszczane są szczere życzenia. Drugą kopie zdjęcia można zatrzymać dla siebie w formie pamiątki z szalonej imprezy. 

ksiega2

Albumy rozróżnia się w zależności od ilości stron, rodzaju okładki, rodzaju mocowania stron, koloru kart. Najczęściej wybierane albumy handmade mają od 40 do 60 stron. Dostępne ilości stron zaczynają się od 20 stron do ponad 100. Z praktyki najwygodniej ozdabia się albumy z gładką białą okładką. Okładki te nie posiadają miejsc na wsunięcie zdjęcia, nie posiadają chropowatej powierzchni, czy nie są już ozdobione przez producenta. Okładki szare mają taką zaletę, że podczas wklejania zdjęć jeżeli okładka ubrudzi się to nie jest to bardzo rzucające się w oczy. W temacie rodzaju mocowania stron dużą popularnością cieszą się albumy, których strony połączone się między sobą i okładką przez metalowe okrągłe sprężyny. Strony w albumach występują w kolorze czarnym lub białym. Papier z których wykonane są strony może się różnić grubością. Albumy wykonanie przez nas można obejrzeć poniżej. Są odpowiednie nie tylko na weselę ale również urodziny, czy każdą imprezę z której mamy możliwość wklejenia zdjęć. 

Ciekawie wygląda jeżeli jeden motyw przewodni wesela znajduje się na księdze gości, zaproszeniach, ozdobach oraz opakowaniu na płytę ze zdjęciami.

Podsumowując, album handmade to świetny prezent dla pary młodej. Najczęściej wybierany album stanowiący księgę gości to album posiadający 50 stron czarnych. Na każdej ze stron możemy umieścić 3 paski, co w efekcie pokazuje że album mieści minimum 150 zdjęć.

Księga gości - fotobudka | Fotobu.plKsięga gości - fotobudka | Fotobu.plKsięga gości - fotobudka | Fotobu.pl

Udostępnij:    · ·


[FM_form id="3"]


« - »

Zadzwoń Zapytaj o termin