Z a p y t a j o t e r m i n

11 niebanalnych atrakcji na wesele

pierwszy taniec - atrakcje na wesele - fotobu.pl

Przygotowując ślub i wesele zależy nam aby uroczystość była wzruszająca, wyjątkowa i na długo zapadła gościom w pamięć. Idealne wesele natomiast powinno być efektowne, a przede wszystkim nie może być nudne.Najczęściej Para Młoda chce ten cel osiągnąć zatrudniając dobrego DJ’a, czy orkiestrę z zabawnym wodzirejem. Na rynku weselnym możemy spotkać z roku na rok coraz więcej firm zajmujących się organizacją atrakcji ślubnych i weselnych. Świadcząc nasze usługi odwiedzamy mnóstwo wesel w różnych regionach, dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami naszymi obserwacjami.

 

Oryginalny pierwszy taniec

Dużą popularnością cieszą się kursy pierwszego tańca Pary Młodej wykonanego w sposób zaskakujący i nieprzewidywalny. Jeżeli nigdy nie mieliście styczności z tańcem warto z takiej oferty skorzystać. Będzie to wspaniałem przeżycie dla Was jak i Waszych gości. W sieci można znaleźć mnóstwo wspaniałych filmów prezentujących pierwszy taniec.  

 

Pokaz zdjęć

Coraz częściej na weselach widzimy pokazy wspólnych zdjęć Pary Młodej z okresu dzieciństwa. Przygotowanie takiej atrakcji nie niesie za sobą dużych nakładów pracy, a przynosi bardzo zaskakujące efekty. W Internecie jest wiele programów umożliwiających samodzielne stworzenie prostego wideo. Jeżeli boicie się, że Was to przerośnie, poszukajcie wśród znajomych osób, które zajmują się montażem wideo. Do stworzenia takiego pokazu potrzebne będą Wasze zdjęcia w formie elektronicznej, podkład muzyczny, najprostszy program do edycji wideo, których w internecie nie brakuje, laptop, rzutnik, biała ściana (lub ekran). Szerokie możliwości przygotowania takiego zestawienie, co na pewno będzie piękną atrakcją dla wszystkich zaproszonych gości. 

 

Fontanna czekoladowa

Czekoladowe fontanny – nieodłączny element nowoczesnych przyjęć, które uświetniają i podkreślają doniosłość wyjątkowych chwil.

Fontanny czekoladowe towarzyszą nam zawsze wtedy, gdy chcemy sobie i najbliższym sprawić słodką i niezapomnianą przyjemność.

Moment, w którym podgrzana płynna czekolada zaczyna wypływać z kolumny czekoladowej fontanny, a jej niesamowity aromat roznosić się w powietrzu wabiąc i kusząc gości to chyba najbardziej ekscytująca chwila dla osób, które przygotowują tą atrakcję.

Pamiętajmy, że otoczenie fontanny również odgrywa istotną rolę, która zachęca gości do skorzystania z tej słodkiej atrakcji. Pięknie wyeksponowane przekąski oraz dekoracja czekoladowej fontanny będą uciechą zarówno dla oczu, jak i zmysłów, warto zatem zaangażować profesjonalistów aby stworzyć swoją bajkę oraz aby efekt był utrzymany w trakcie przyjęcia dzięki sprawnej obsłudze czuwającej nad słodkim kącikiem.

Dowiedz się więcej http://impresjasmaku.pl/.

Fontanna czekoladowa - atrakcje na wesele - fotobu.pl

 

Upominki dla gości

Upominki dla gości to świetny sposób, by podziękować znajomym i rodzinie za przybycie.  Upominki mogą mieć różną formę. Mogą to być słodycze ( migdały, czekoladki), ciastka z wróżbą, słoniki porcelanowe, alkohol w małych buteleczkach z imionami Pary Młodej, płyta ze zdjęciami Pary Młodej, czy pióro z wygrawerowaną datą ślubu i imionami nowożeńców. 

 

Pokaz sztuki barmańskiej

Pokazy Barmańskie na weselu to jeden z najpopularniejszych prezentów na wesele dla Pary Młodej. Barman, który jest duszą towarzystwa świetnie rozkręci imprezę. Mobilny bar umożliwia pokazy sztuki barmańskiej niemal wszędzie. Efektywny pokaz Barman show podczas którego wykonywane są ewolucje szklankami, żonglowanie butelkami czy pokazy pirotechniczne. Goście po takim pokazie będą zachwycenie i jeszcze długo będą opowiadać o emocjach jaki ten pokaz u nich wywołał.

barman-atrakcje-weselne-fotobu-pl

 

Księga gości

Księga gości to pamiątka dla Pary Młodej i szansa dla zaproszonych gości na kreatywne wpisy z oryginalnymi życzeniami. Idea księgi gości polega na tym, że obecne na weselu osoby wpisują się, umieszczając miłosny wiersz, życzenia czy dzieląc się wrażeniami z wesela. Księga gości może być podawana z rąk do rąk lub możecie wyznaczyć osobę za nią odpowiedzialną, która przed rozpoczęciem przyjęcia będzie prosiła o wpisywanie się osoby przybywające do sali weselnej.

Księga gości - atrakcje na wesele - fotobu.pl

 

Animacje dla dzieci

Animacje dla dzieci coraz częściej spotykana atrakcja na weselach, urodzinach, eventach i wszelkiego rodzaju imprezach na których są dzieci. Idąc na wesele czy uroczystość chcemy oddać się weselnej zabawie bez martwienia się o nasze pociechy. Animator, który zorganizuje czas naszemu dziecku jest świetnym rozwiązaniem. Zabawy w grupach, zabawy muzyczno ruchowe, planszowe, pokazy baniek mydlanych i wiele innych możliwości można zobaczyć na stronie http://aleefrajda.pl/. Zabawy prowadzone są również w języku angielskim co rozbudza wyobraźnie najmłodszych. Z okazji zbliżającego się Mikołaja polecamy ofertę „Wizyty św. Mikołaja” dla dużych i małych. 

Animacje dla dzieci - atrakcje na wesele - fotobu.pl

 

Fajerwerki

Fajerwerki na wesele, bankiety, imprezy firmowe, sylwestry, dni miast. Pokazy pirotechniczne dopasowane do scenariusza imprezy. Najnowsza technologia umożliwia połączenie pokazów pirotechnicznych z oprawą muzyczną imprezy. Jeden z popularnych dodatków pirotechnicznych to fontanny sceniczne, kontrolowane wybuchy ogniowe. Najciekawsze według nas jest wykonanie nietypowych efektów: w postaci napisów pirotechnicznych; inicjały młodej pary, płonące serca, data lub symbol.

Fajerwerki atrakcje na wesele - fotobu.pl

Fotobudka

Fotobudka na wesele to stosunkowo nową atrakcją zaciągniętą ze stanów. Budka fotograficzna krótko mówiąc, jest automatem, dzięki któremu można samodzielnie zrobić zdjęcia. Jest to świetny pomysł na rozkręcenie uroczystości. Zabawa polega na przebieraniu się w śmieszne stroje, gadżety ze swoimi znajomymi i wykonaniu pamiątkowych fotografii. Ilość fotografii oraz konfigurację wydruku można dostosować do wymagań klienta. Zdjęcia z fotobudki po kilku sekundach są drukowane i gotowe do wklejenia w Księgę gości, bądź zabrania ze sobą na pamiątkę. Jest to atrakcja, która ożywi każde wydarzenie, a także zachęci uczestników do aktywności.

Zapytaj o termin Zobacz cennik

Fotobudka - atrakcje na wesele - fotobu.pl

Lampiony szczęścia

Wznoszące się do góry światła tworzą zapierający dech w piersiach widok. Lampiony mają przynieść szczęście Parze Młodej. Zaskakujący jest fakt, iż takie lampiony widoczne są nawet z wysokości 500m. Najlepiej prezentują się po zmroku, gdy niebo jest już czarne. W zależności od gustu możemy wybrać różne kształty i kolory lampionów. 

 

Pokaz tańca

Jeżeli jesteście miłośnikami tańca, wiele szkół tanecznych organizuje eleganckie “show” podczas wesela. Do wyboru są różne rodzaje pokazów np. w stylu latynoskim, breakdance, nowoczesnym, klasycznym. Dobrym rozwiązaniem jest zaangażowanie gości, aby nie tylko oglądali widowisko lecz również w nim uczestniczyli. 

Musicie obejrzeć poniższe wideo.


 

Udostępnij:    · ·


[FM_form id="3"]


« - »

Zadzwoń Zapytaj o termin