Z a p y t a j o t e r m i n

Fotobudka coraz częściej wybieraną atrakcją weselną

Fotobudka fotobu.pl

Każda młoda para planując ślub i wesele chce, żeby ten dzień był absolutnie wyjątkowy. Nowożeńcy prześcigają się w wyszukiwaniu coraz to nowych atrakcji, które uświetnią ten najważniejszy dzień i na długo pozostaną w pamięci zaproszonych gości. Coraz popularniejszym gadżetem spotykanym na wesele staje się fotobudka, w której goście weselni mogą sami robić zdjęcia.
Wynajem fotobudki na wesele to moda, która przyszła do nas zza oceanu. W Stanach Zjednoczonych budki robiące zdjęcia uatrakcyjniają wesela już od kilku dobrych lat. U nas fotobudka na wesele to wciąż gorąca nowość.

Czym jest taka fotobudka?

To przede wszystkim przenośne studio fotograficzne. Taki automat można postawić w dowolnym miejscu, a nasi goście mogą swobodnie z niego korzystać. Takie spontaniczne zdjęcia z fotobudki dostarczają gościom mnóstwo radości, a Państwo Młodzi dostaną wyjątkowe pamiątki, które przechowają wspomnienia przez lata.
Obsługa fotobudki nie jest skomplikowana. Wystarczy dobrać odpowiednie gadżety, stanąć przed obiektywem i wcisnąć przycisk „start”. Budka fotograficzna sama robi serię fotografii, które automatycznie zostają wydrukowane już po kilku sekundach. I to w dwóch egzemplarzach! Jedną kopię zazwyczaj wkleja się do Księgi Gości, a drugą zabiera na pamiątkę fotografowany gość. To właśnie dlatego fotobudka na weselu jest zawsze oblegana i stoi przed nią kolejka chętnych na zdjęcia.

 

fotobudka na wesele fotobu

 

Fenomen fotobudki polega na tym, że podczas imprezy każdy jest dużo bardziej otwarty i spontaniczny, przez co zdjęcia wykonane w automacie znacznie się różnią od tych wykonanych przez fotografa, przy którym większość z nas jest ostrożna i speszona.

Wspaniałą pamiątką dla Młodej Pary jest Księga Gości. To ona zostaje na lata wraz z wklejonymi zdjęciami oraz spontanicznymi sentencjami od gości. Potrafią być naprawdę zabawne i zaskakujące.

 

księga gości fotobu.pl

 

W naszej ofercie wynajmu fotobudki otrzymujecie nielimitowaną ilość zdjęć. Tylko od Ciebie i Twoich gości zależy ile ich wykonacie! Dla sprawnego przebiegu całej zabawy z budką fotograficzną czuwają i pomagają nasi asystenci. Służą pomocą, podpowiadają jak ustawić się, aby zdjęcia wyszły jeszcze lepsze, pomagają wklejać zdjęcia do foto albumu oraz układają gadżety. Dlatego nie musisz się niczym przejmować! Wszystkie obowiązki bierzemy na siebie. Wraz z fotobudką dostarczamy wiele gadżetów. Od masek, wąsów, napisów na patyczkach po peruki, kapelusze, czapki, okulary i wiele innych! Cały czas staramy się uzupełniać naszą “garderobę”.

 

gadżety do fotobudki fotobu.pl

 

Dodatkowo oferujemy stworzenie wideo lub fotorelacji. W nagrywanym klipie oraz zdjęciach staramy się uchwycić zabawę z fotobudką, spontaniczność i radość przy tym panującą. Oczywiście wszystko w czasie działania fotobudki. Jest to świetne uzupełnienie i pamiątka nie tylko dla Młodej Pary. Film może zostać udostępniony i wszyscy goście oraz znajomi będą mogli wracać do tych cudownych chwil. Poniżej możecie obejrzeć naszą realizację:
 

 
 
Cena wynajmu fotobudki zaczyna się od 670zł za dwie godziny. Jeżeli planujecie wesele i chcielibyście uatrakcyjnić czas swoich gości, zapraszamy do kontaktu. Obsługujemy wiele miast z centralnej i południowej Polski.

Zapytaj o termin Zobacz cennik
 
Jeżeli podobał Ci się nasz artykuł pomóż nam dotrzeć do szerszego grona :)

 

Udostępnij:    · ·


[FM_form id="3"]


« -

Zadzwoń Zapytaj o termin