Z a p y t a j o t e r m i n

Fotobudka – radość i wygoda! Zapamiętaj chwile na dłużej!

Fotobudka

Fotobudka jest nowoczesnym automatem służącym do samodzielnego wykonywania zdjęć w wspaniałych momentach  życia. Dzięki niej Twoje najpiękniejsze wspomnienia zostaną uwiecznione na fotografiach, a zabawa na imprezie stanie się jeszcze ciekawsza!

Ze względu na niosące za sobą korzyści udanych imprez stała się niekwestionowanym hitem na każdym party.  Nie musisz obawiać się skomplikowanego mechanizmu, utrudniającego uchwycenia ulotności chwil. Urządzenie wyposażone zostało w wygodny ekran dotykowy, niezwykle sprawny i prosty w obsłudze oraz guzik rozpoczynający sesję zdjęciową – zdjęcia są gotowe do odbioru już po 15 sekundach!

Gadżet świetnie nada się na rożnego rodzaju okolicznościach : weselach, urodzinach, studniówkach, półmetkach, a także imprezach okolicznościowych, takich jak: sylwester, andrzejki, czy mikołajki dla szkół i przedszkoli. Ożywi wszystkich uczestników zabawy do aktywności i wprowadzi niezapomniany klimat na każdej uroczystości. Na koniec otrzymujesz płytę ze zdjęciami oraz prywatną galerię online zabezpieczoną hasłem.

W budce fotograficznej drukowane są dwa paski ze zdjęciami. Jeden z nich wklejamy do księgi gości, będącej nieocenioną pamiątką. Każdy z gości posiada wolne miejsce do wklejenia zdjęcia i zostawienie krótkiej sentencji.

Oferujemy wynajem budek fotograficznych najnowszej technologii, w dostępnej ofercie dla klientów indywidualnych i firm.

Ogromnym atutem współpracy z nami są przystępnie ceny oraz możliwość otrzymania satysfakcjonujących rabatów. Jesteśmy profesjonalistami w swojej profesji i zależy nam na spełnieniu Państwa oczekiwań. Zapewniamy fachowe montowanie budki i przybycie w umówione miejsce godzinę przed rozpoczęciem się imprezy. Pozostaw konkurencję w tyle i ciesz się ogromną popularnością Twoich zabaw lub uchwyć najpiękniejsze wspomnienia Twoje i Twoich przyjaciół na popularnych drukach!

Wypożyczenie budki fotograficznej jest również świetnym pomysłem na prezent np. na urodziny, czy wesela – solenizant lub para młoda na pewno lepiej zapamiętają ten szczególny dzień w życiu, dzięki wspomnieniom ukazanym na śmiesznych fotografiach. Fotobudka to synonim dobrej zabawy, a także świetne narzędzie marketingowe dla Twojej firmy. Budka na imprezach okolicznościowych okazuje się doskonałym pomysłem na ocieplenie Państwa wizerunku wśród potencjalnych klientów i dobrą reklamę. Goście chętnie będą robić sobie zdjęcia, a następnie pokazywać je znajomym. Na każdym wydruku zostanie umieszczone Państwa logo (szczegóły są indywidualnie umawiane z klientem), co pozwoli na zwiększenie rozpoznawalności marki w okolicy i zainteresowanie się nią przez większe grono odbiorców, a co za tym idzie możliwość osiągnięcia większego zysku. Ponadto w tworzonej po imprezie galerii na naszej stronie również pojawi się logo organizatora, co podniesie atrakcyjność organizowanych imprez i zachęci do wzięcia w ich udziału ze względu na możliwość zrobienia darmowych zdjęć w fotobudce.

Zapewniamy Wam niezapomnianą zabawę! Dysponujemy pokaźną ilością śmiesznych gadżetów, które ożywią Twoje zdjęcia i rozbawią gości.

Oferujemy zarówno tradycyjne zdjęcia kolorowe,  jak i czarno białe w stylu vintage. Wyposaż swoją zabawę w innowacyjne rozwiązanie pozwalające na trwalsze zapamiętanie imprez.

Szukasz urządzenia o eleganckim designie i najwyższej jakości zdjęć?

Kiedy organizujesz imprezę bardzo ważnym elementem okazuje się zadowolenie przybyłych gości. Poszukujesz więc rozwiązania, które mogłoby zrewolucjonizować Twoją zabawę.

Skontaktuj się z nami! Szczegółowo umówimy indywidualny przebieg naszej współpracy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Dołącz do nas! Twoje imprezy nigdy wcześniej nie były tak spektakularne!

Udostępnij:    · ·


[FM_form id="3"]


- »

Zadzwoń Zapytaj o termin