Z a p y t a j o t e r m i n

Cześć, szukasz sprawdzonej fotobudki?

  Bezpłatnie
  Bez zobowiązań
  * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Fotobudka - Katowice - Śląsk  Koniec ze sztywnymi, pozowanymi zdjęciami. Daj się ponieść swoim gościom szalonej zabawie z fotobudką.
 Fotobudka to profesjonalny automat do samodzielnego robienia zdjęć. Pozwala uchwycić niezapomniane momenty z Twojej imprezy. Zapewnia świetną zabawę dla Ciebie i Twoich gości w Katowicach.

  FOTOBU jest banalnie prosta w obsłudze. Jedyne co musisz zrobić, to nacisnąć START na ekranie dotykowym i zacząć zabawę. Fotobudka robi serię zdjęć, które błyskawicznie drukuje. Do dyspozycji otrzymujecie wiele przezabawnych gadżetów. Nad całością imprezy czuwa nasz asystent, aby nie dopuścić by cokolwiek przeszkodziło Wam w korzystaniu z fotobudki :)

  Jeśli planujesz imprezę w Katowicach lub na Śląsku, skontaktuj się z nami! Oferujemy wynajem fotobudki na wesele, osiemnasktę, rocznice czy eventy. Dzięki mobilnej fotobudce dojedziemy w każde miejsce w Polsce. Zapewnimy bezproblemową i kompleksową obsługę aby zagwarantować udane wesele czy imprezę firmową.

  Cennik fotobudki

  Zobacz jak goście bawią się z naszą fotobudką

  Sprawdź, czy Twój termin jest dostępny!

  Prześlij datę, miejscę oraz Twój adres email a błyskawicznie
  dowiesz się czy fotobudka jest dostępna!
   Zapraszamy do kontaktu

   * Pole obowiązkowe


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

    Zadzwoń Zapytaj o termin