Z a p y t a j o t e r m i n

Cześć, szukasz sprawdzonej fotobudki?

Bezpłatnie
Bez zobowiązań
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Fotobudka - Katowice - ŚląskKoniec ze sztywnymi, pozowanymi zdjęciami. Daj się ponieść swoim gościom szalonej zabawie z fotobudką.
 Fotobudka to profesjonalny automat do samodzielnego robienia zdjęć. Pozwala uchwycić niezapomniane momenty z Twojej imprezy. Zapewnia świetną zabawę dla Ciebie i Twoich gości w Katowicach.

FOTOBU jest banalnie prosta w obsłudze. Jedyne co musisz zrobić, to nacisnąć START na ekranie dotykowym i zacząć zabawę. Fotobudka robi serię zdjęć, które błyskawicznie drukuje. Do dyspozycji otrzymujecie wiele przezabawnych gadżetów. Nad całością imprezy czuwa nasz asystent, aby nie dopuścić by cokolwiek przeszkodziło Wam w korzystaniu z fotobudki :)

Jeśli planujesz imprezę w Katowicach lub na Śląsku, skontaktuj się z nami! Oferujemy wynajem fotobudki na wesele, osiemnasktę, rocznice czy eventy. Dzięki mobilnej fotobudce dojedziemy w każde miejsce w Polsce. Zapewnimy bezproblemową i kompleksową obsługę aby zagwarantować udane wesele czy imprezę firmową.

Cennik fotobudki

Zobacz jak goście bawią się z naszą fotobudką

Sprawdź, czy Twój termin jest dostępny!

Prześlij datę, miejscę oraz Twój adres email a błyskawicznie
dowiesz się czy fotobudka jest dostępna!
Zapraszamy do kontaktu

* Pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Zadzwoń Zapytaj o termin