Z a p y t a j o t e r m i n

Cześć, szukasz sprawdzonej fotobudki?

Bezpłatnie
Bez zobowiązań
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Fotobudka - Kępno

Zauważyliście, że każda impreza wygląda tak samo? Planujecie imprezę w Kępnie lub okolicach ze znajomymi i chcielibyście zrobić coś nietypowego? Zamówcie naszą fotobudkę na urodziny, wesele, studniówkę, impreze okolicznościową czy firmową a nuda się skończy! Budka fotograficzna zapewni Wam świetną zabawę, którą zapamiętacie na lata! Wasi zanajmi będą ustawiać się w kolejce do cyknięcia śmiesznych fotek!

Fotobudka to automat fotograficzny, który od razu drukuje zdjęcia. Nie musicie już czekać tygodniami aż fotograf obrobi wasze zdjęcia i wywoła. Fotobudka drukuje je w 15 sekund! Dodatkowo wszystkie zdjęcia otrzymacie w formie elektornicznej co ułatwi Wam dzielenie się w mediach społecznościowych. Na życzenie możecie otrzymać album w którym umieścicie wasze fotki z ciekawymi podpisami - idealna pamiątka dla organizatora :)

Wraz z naszą fotobudką otrzymujecie dużo śmiesznych gadżetów i rekwizytów (kapelusze, okulary, wąsy, usta, peruki, tablice i wiele innych), które sprawią, że zabawa będzie jeszcze lepsza. Nad przebiegiem całej imprezy czuwa nasz asystent, także nie musicie się martfić, że coś pójdzie nie tak.

Zamów fotobudkę w Kępnie lub okolicach i poznaj kreatywną stronę swoich znajomych. Zapewni Wam niezapomniane wspomnienia uwiecznione na paskach z miesznymi fotografiami. Dajcie się ponieść zabawie!

fotobudka kępno

Opinie o nas

FotoBu w akcji!

Fotobudka na wesele - fotobu.pl
Fotobudka na wesele - fotobu.pl
Fotobudka na eventy- fotobu.pl
Fotobudka na eventy- fotobu.pl
Fotobudka na wesele - fotobu.pl
Fotobudka na wesele - fotobu.pl
Fotobudka album do wklejania zdjęć - fotobu.pl

Sprawdź, czy Twój termin jest dostępny!

Prześlij datę, miejscę oraz Twój adres email a błyskawicznie
dowiesz się czy fotobudka jest dostępna!
Opinie o nas

Zapraszamy do kontaktu

Fotobu - Fotobudka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Zadzwoń Zapytaj o termin