Z a p y t a j o t e r m i n

Cześć, szukasz fotobudki w Sieradzu?

Bezpłatnie
Bez zobowiązań
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Fotobudka - SieradzSzukasz pomysłu na zaskoczenie swoich gości podczas wesela lub imprezy firmowej w Sieradzu? Trafiłeś w idealne miejsce dla Ciebie. Oferujemy wynajem fotobudki na wesele, urodziny, osiemnastki, eventy. Zastanawiasz się czym jest fotobudka?
Fotobudka to profesjonalny automat do samodzielnego robienia zdjęć. Pozwala uchwycić niezapomniane momenty z Twojej imprezy. Zapewnia świetną zabawę dla Ciebie i Twoich gości.

Fotobudka na wesele jest banalnie prosta w obsłudze. Jedyne co musisz zrobić, to nacisnąć START na ekranie dotykowym i zacząć zabawę. Fotobudka robi serię zdjęć, które błyskawicznie drukuje.

Wynajmując fotobudkę do dyspozycji otrzymujecie śmieszne gadżety (kapelusze, okulary, wąsy, usta, peruki, tablice i wiele innych), które urozmaicą waszą zabawę! Zdjęcia standardowo drukowane są w dwóch takich samych paskach o wymiarach 5x15cm.

Przyjedziemy rozbawić Twoje towarzystwo na terenie Sieradza i okolic! Fotobudka sprawi, że wszyscy gocie zapamiętają Twoje niezpomniane wesele czy impreze okolicznościową!

Cennik fotobudki
fotobudka sieradz

Opinie o nas

FotoBu w akcji!

Fotobudka na wesele - fotobu.pl
Fotobudka na wesele - fotobu.pl
Fotobudka na eventy- fotobu.pl
Fotobudka na eventy- fotobu.pl
Fotobudka na wesele - fotobu.pl
Fotobudka na wesele - fotobu.pl
Fotobudka album do wklejania zdjęć - fotobu.pl

Sprawdź, czy Twój termin jest dostępny!

Prześlij datę, miejscę oraz Twój adres email a błyskawicznie
dowiesz się czy fotobudka jest dostępna!
Zapraszamy do kontaktu


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Zadzwoń Zapytaj o termin